7/24 Canlı Destek
ÖZEL YÜZYIL HASTANESİ

Gebze Hastanemiz

Yüzyıl Hastanesi, halkımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 1996 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz, İstanbul Anadolu yakası ve İzmit merkez ilçesi arasında, stratejik bir konuma sahip Gebze de, 11.500 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir.

Tam donanımlı olarak tüm branşlarda hizmet veren hastanemiz, Gebze ilçesinin ilk özel hastanesi unvanına sahiptir.

İleri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri, her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği 3 ameliyathanesi, tek ve çift kişilik odalarda her hastaya özel bakım hizmeti verilebilen 49 servis, 21 Erişkin yoğun bakım, 22 Yenidoğan yoğun bakım ve 21 Çocuk yoğun bakım olmak üzere toplam 113 yatağı ile hasta memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması amaçlanmaktadır.

Hastanemizde Multidisipliner tedavi yaklaşımımız ile, yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmeti sunulabilmektedir. Hastalarımız, önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri Yüzyıl Hastanesinin uzman hekimleri tarafından uygulanmaktadır. Başarılı klinik sonuçlara sahip hastanemizde, Kardiyoloji, Laparoskopik Cerrahi, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Tedavileri başta olmak üzere tüm birimlerde hizmet sunulmaktadır.


Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her zaman güler yüzlü personelimizle yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz.

Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm birimlerimizle daha uzun yıllar hizmetinizde olacağız.

Misyonumuz
Halkımızın sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek.

Vizyonumuz
Bölgemizde, Koruyucu ve İyileştirici sağlık hizmetlerini bir arada başarı ile uygulayan, halkımızın sağlığına en üst seviyede katkı sunan, saygın sağlık kuruluşları arasında yer almak.

Değerlerimiz

  • Yeniliklerin takipçisi olmak,
  • Sürekli gelişim,
  • Dürüstlük ve güven,
  • Tıbbi etik yaklaşım,
  • Çalışana değer verme,
  • Ekip çalışması ve dayanışma,
  • Şefkat duygusu ve insan onuruna saygı.